O nás

Interchemic s.r.o. je mladá a dynamická společnost, která dlouhodobě poskytuje komplexní a kvalitní řešení v oblasti průmyslové chemie. Do našeho sortimentu patří také nářadí a příslušenství pro dílny, brusivo a ochranné pracovní pomůcky. Prostřednictvím zkušených odborníků s mnohaletou praxí v oboru jsme schopni zajistit nejlepší a nejefektivnější řešení Vašich požadavků.

Vedle distribuce se také podílíme na samotném vývoji produktů. Aktivně se zajímáme o konkrétní požadavky zákazníků, díky tomu zaručujeme vysoký standard kvality a individuální technická řešení a podporu. Úzká spolupráce se zákazníky a provozy nám také pomohla vyvinout produkty, které jsou jedny z nejlepších na trhu, co se týká ceny, kvality a šetrnosti k životnímu prostředí.

Naše priority jsou dlouhodobá spolupráce se zákazníky a nalezení nejlepšího řešení jejich požadavků, dále technická podpora pro provozy všech odvětví a samozřejmě vysoký standard kvality a ekologie výrobků.

Buďte nároční, nyní si to můžete dovolit.
Váš Interchemic

Služby

Obnovitelné zdroje

Nově pro Vás připravujeme divizi obnovitelných zdrojů, pod názvem SUN-DROP Solar

Nová divize zahrnuje Velkoobchod a maloobchod komponentů pro realizace FVE, Návrhy a realizace FVE pro rodinné domy a firemní zákazníky

Kontaktní formulář

Konzultace a zajištění vyřízení dotace zdarma

Opravy a renovace poškozených skel

Specializace také na bezpečnostní skla. S použitím speciálního brusiva odstraníme nežádoucí rýhy a vrypy. Následně povrch skla rozleštíme do původního vzhledu. Tato technologie je samozřejmě hodně specifická a nelze ji aplikovat např. na čelních sklech vozidel, sklech s vyhříváním a sklech kde je evidentní vnější pnutí nebo jsou příliš tenká, či popraskaná. Proto je vždy nutná konzultace s naším technikem.

Pro bližší informace o službách nebo pro konkrétní cenové nabídky neváhejte a kontaktujte nás.

Čištění tepelných výměníků

Prováděný proces je určen k odstranění vodního kamene a dalších nežádoucích usazenin, které zvyšují náklady na provoz zařízení a riziko poškození. Zařízení je po vyčištění ošetřeno inhibitorem koroze. Hlavní výhodou je zachování účinnosti a prodloužení životnosti zařízení.

Příklady využití:

  • topné systémy
  • vyvíječe páry
  • kotle
  • vstřikovací formy
  • vodovodní rozvody

Zkráceně všechny typy chladících a topných okruhů, kde dochází k zanášení systému.